Участь у патріотичному заході, присвяченому 77-річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників

06 листопада 2020 р. в рамках проходження практики зі спеціалізації «Захист Вітчизни» студенти  освітньої програми Фізичне виховання – Зенченко Вікторія, Ходоровська Марина, Ярошовець Олександр, Майстренко Андрій та Палюра Костянтин взяли участь у патріотичному заході тижня пам’яті “Вам, визволителі, уклін і слава за Україну і наш Київ золотий”. Захід присвячено 77-річниці  визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.

Модератори заходу – старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту та вчитель Захисту України НВК № 143, голова МО вчителів Захисту України Оболонського району – Ніканоров Костянтин Михайлович та голова РМО вчителів фізичної культури Оболонського району – Ружанська Оксана Віталіївна (методист від бази практики).

Учасники - юнаки змагались в подоланні на час різних «військових» етапів, а дівчата тренувались у наданні медичної допомоги.