kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки і спорту у Збройних силах України»

19 листопада 2020 р. професор кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту Сушко Р.О. взяла участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки і спорту у Збройних силах України, правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних служб на шляху Євроатлантичної інтеграції України", яка відбулася у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в режимі онлайн. До заходу долучились науковці 15 країн світу.

Сушко Р.О. представила доповідь на тему: «Соціально-психологічні проблеми розвитку жіночого спорту».