kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Онлайн-зустріч з Придніпровською державною академією фізичного виховання і спорту

24 листопада 2020 р. професор кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту Сушко Р.О. була запрошена на онлайн-зустріч зі студентами, аспірантами, викладачами та адміністрацією Придніпровської державної академії фізичного виховання і спорту.

У рамках співпраці між закладами вищої освіти Сушко Р.О. представила доповідь на тему: «Соціально-психологічні проблеми розвитку жіночого спорту».

У обговоренні питань стосовно перспектив розвитку жіночого спорту і наукового обґрунтування шляхів запобігання складних стосунків між тренерами та спортсменками взяли участь 87 осіб Придніпровської державної академії фізичного виховання і спорту.

З боку керівництва ПДАФКіС було висловлено вдячність на надію на подальшу співпрацю у реалізації спільних та цікавих онлайн проєктів!