kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Анаболічні стероїди та їхній вплив на організм: плюси та мінуси (засідання наукового гуртка)

01 квітня 2021 року відбулося онлайн засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» для студентів Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту з теми «Анаболічні стероїди та їхній вплив на організм: плюси та мінуси».

План засідання:

1. Узагальнення результатів дослідження щодо знань студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про покращення спортивних досягень та вплив анаболічних стероїдів на організм. Доповідач – Неведомська Є.О., канд. пед. наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

2. Анаболічні стероїди та їхній вплив на організм: плюси та мінуси. Доповідач – Сребранець Аліна, студентка групи ФТЕб-1-20-4.0д.