Звітна конференція з виробничої (педагогічної) практики у молодшій школі

09 квітня 2021 р. відбулась звітна конференція з виробничої (педагогічної) практики у молодшій школі студентів 3 курсу кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.

Студенти презентували види діяльності, звітували про виконання програмних вимог та ділились враженнями. На конференції були присутніми керівники від баз практик:  завідувач кафедри фізичного виховання Києво-Печерського ліцею №171 "Лідер", вчитель фізичної культури, вчитель-методист, Заслужений вчитель України Копилова Л.В. та вчитель фізичної культури, вчитель вищої категорії, методист, представник Ради роботодавців Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Байдак І.А. В процесі обговорення керівники від баз практик надали високу оцінку особистісним якостям студентів та відмітили високу зацікавленість в професійному зростанні! Дякуємо за плідну співпрацю!