Презентація проєкту «Дитяча легка атлетика»

20 вересня 2021 р. в рамках практичних занять з дисциплін «Професійно-педагогічне вдосконалення» (модуль: Організація та проведення занять з легкої атлетики, викладач Гацко О.В.); «Теорія і методика фізичного виховання» (модуль: Рухова активність та здоров’я дітей і підлітків, викладач Ясько Л.В.); «Теорія і методика викладання обраного виду спорту» (викладач Іваненко Г.О.) для студентів 1, 2 та 4 курсів освітніх програм «Фізичне виховання» та «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» відбулася презентація проєкту «Дитяча легка атлетика». Модератор проєкту – завідувач кафедри фізичного виховання Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», Заслужений вчитель України Копилова Ліана Валентинівна.

В процесі заняття студенти ознайомились з сучасними підходами до фізичного виховання учнівської молоді та прийняли участь в організації та проведенні спортивних випробуваннях із загальної фізичної підготовленості з використанням засобів легкої атлетики.

Дякуємо Ліані Валентинівні за професіоналізм, позитивні емоції та плідну співпрацю!