Виїзне заняття з дисципліни «Олімпійський та професійний спорт: Адаптивний спорт»

06 листопада 2021 р. в  рамках навчальної дисципліни "Олімпійський та професійний спорт: Адаптивний спорт" відбулося виїзне заняття студентів 4 курсу групи ТДб-1-18-4.0д (викладач: Ясько Л.В., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту).

Студенти відвідали заняття з флорболу в рамках проекту "Так, я можу" для діток з особливими потребами, що започаткований Фондом Parimatch Foundation. Заняття проходять у СК "Арена", тренер - Заслужений вчитель фізичної культури, випускник Київського університету імені Бориса Грінченка, представник Ради роботодавців Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту, Лазебний-Чоловський Д.М. Студенти долучились до проведення заняття у якості помічника тренера та отримали позитивний та незабутній досвід!