Заходи з профорієнтаційної роботи

Кафедрою фізичного виховання і педагогіки спорту розпочато реалізацію запланованих заходів  профорієнтаційної роботи. 09 листопада 2021 р. відбулась зустріч з учнями 9-11 класів Лісоводського ліцею Городоцької міської ради Хмельницької області. В форматі жвавого спілкування учням надано інформацію щодо умов та переваг навчання на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Зустріч проведено завідувачкою кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В.

Також 12 листопада 2021 р. була проведена зустріч в онлайн режимі з учнями 11-А класу та вчителем фізичної культури Дорофєєвою Н. О. в Спеціалізованій школі художньо-естетичного напрямку № 265 (м. Київ, Дніпровський район). На зустрічі, старші викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Гнутова Н.П. та Гацко О.В. провели бесіду з майбутніми випускниками та надали презентацію Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту. Школярі ознайомились з переліком спеціальностей Факультету,  матеріально-технічною базою Університету, особливостями навчання та цікавинками студентського життя. Школярів, батьків та вчителів фізичної культури запрошено на на день відкритих дверей Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.