Проведення Міжнародного турніру з баскетболу серед дівчат

27-29 грудня 2021 року Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту долучився до організації і проведення Міжнародного турніру з баскетболу серед дівчат 2007 р.н., присвяченого 130-річчю з дня народження гри баскетбол.

Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту підтримує проведення заходів, які сприяють популяризації фізкультурно-оздоровчої діяльності,  підвищенню рухової активності юного покоління та формуванню вмінь та навичок у змагальній діяльності.

Професором кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Сушко Р.О. проведено профорієнтаційну роботу з метою ознайомлення юних баскетболісток з перспективами і можливостями отримання вищої освіти у Київському університеті імені Бориса Грінченка.