kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

Участь у громадській акції «Молодіжна наука – шлях до самореалізації»

4 квітня 2017 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету Грінченка провело громадську акцію для дітей та молоді «Молодіжна наука – шлях до самореалізації»,

що проходила по вул. Хрещатик та на Майдані Незалежності. Акція була спрямована на популяризацію Київського університету імені Бориса Грінченка, Наукового товариства Університету, а також піднесення престижу дослідницької діяльності та підвищення інтересу до молодіжної науки в Україні. В рамках заходу дітям та молоді, яких на вулицях зустрічали члени Наукового товариства, було роздано цукерки і кульки з науковим гаслом «Молодіжна наука – шлях до самореалізації» та емблемою Наукового товариства.