Стрілецькі змагання «Снайпер столиці»

05 грудня 2017 р. на базі тиру військової частини А-0139 (м. Київ) пройшли стрілецькі змагання «Снайпер столиці».

В заході взяли участь військові та інші ВУЗи столиці. Були присутні 13 команд. За першими підсумками студентка 2 курсу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту (спеціалізація «Захист Вітчизни») Баб’юк Олександра зайняла перше місце серед дівчат з результатом 75 бали з 80. Друге місце у вихованки військового ВУЗу з результатом 74 бали. Найкращим серед наших студентів був студент 1 курсу Мар’янчик Андрій з результатом 71 бал з 80. Інші показали середні результати (від 50 до 60 балів з 80).

Наступні військово-патріотичні змагання відбудуться весною 2018 року. Багатоборство (плавання, стрільба, біг, підтягування). Члени команди з стрільби «Снайпер столиці» увійдуть до складу основної команди багатоборців.