kfvps.fzfvs@kubg.edu.ua

Ясько Лілія Володимирівна

19 грудня 2017 року відбулась I студентська науково-практична конференція англійською мовою "Health, Physical Education and Sport".
Члени журі: декан Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту - Лопатенко Георгій Олегович, заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проектів - Спесивих Олена Олександрівна, завідувач кафедру спорту та фітнесу - Білецька Вікторія Вікторівна, старший викладач кафедри англійської мови - Гродський Ігор Ярославович.
Всього було представлено 15 доповідей.
Переможцем конференції став студент І курсу кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології - Яцевський Богдан. ІІ місце зайняла Поліщук Валентина, ІІІ місце розділили - Кравчук Дмитро та Радченко Анастасія. Бажаємо всім студентам творчого натхнення та подальших перемог!