25 березня 2019 р.

Засідання кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 25.03.2019 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження програм та білетів комплексних екзаменів з дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання» та спеціалізацій.

2. Про затвердження висновків фахової експертизи ЕНК «Історія фізичної культури і спорту (1 курс, ФВ, заочна)» для подання на сертифікацію (автори: доцент кафедри, к.н.ф.в.с. Спесивих О.О., доцент кафедри, к.н.ф.в.с., доц. Лопатенко Г.О.).

3. Різне.

Проект рішення:

1. Затвердити програми та білети комплексних екзаменів з дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання» та спеціалізацій.

2. Затвердити висновки фахової експертизи ЕНК «Історія фізичної культури і спорту (1 курс, ФВ, заочна)» для подання на сертифікацію (автори: доцент кафедри, к.н.ф.в.с. Спесивих О.О., доцент кафедри, к.н.ф.в.с., доц. Лопатенко Г.О.).