19 квітня 2021 р.

Засідання кафедри №6 від 19.04.2021 року

Порядок денний:

• Обговорення відкритого заняття професора кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Сушко Руслани Олександрівни, доктора наук з фізичного виховання і спорту, доцента.
  • Обговорення відкритого заняття доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, Головач І.І., кандидата наук з фізичного виховання і спорту
  • Обговорення відкритого заняття доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ляшенко В.М., кандидата наук з фізичного виховання і спорту
  • Обговорення відкритого практичного заняття старшого викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Гнутової Н.П.
  • Обговорення відкритого практичного заняття старшого викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Пітенка С.Л.
  • Про підготовку до передзахисту бакалаврських робіт студентів 4 курсу.
  • Про підготовку до міжнародної конференції «Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики» (12-13 травня 2021 року).
  • Про підготовку до дня відкритих дверей Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту.
  • Різне.

Проект рішення:

• Визнати лекційне заняття Сушко Руслани Олександрівни, професора кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, як таке, що проведене на високому професійному рівні, відповідає вимогам щодо кваліфікації науково-педагогічного працівника. Рекомендувати Сушко Руслану Олександрівну до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади професора кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.
  • Визнати методичне заняття Головач Інни Іванівни, доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, як таке, що проведене на високому професійному рівні, відповідає вимогам щодо кваліфікації науково-педагогічного працівника. Рекомендувати Головач Інну Іванівну до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.
  • Визнати лекційне заняття В.М. Ляшенко, доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, як таке, що проведене на високому професійному рівні, відповідає вимогам щодо кваліфікації науково-педагогічного працівника. За результатами таємного голосування клопотатися перед Вченою Радою Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту щодо участі Ляшенко В.М., кандидата наук з фізичного виховання і спорту, у балотуванні на присвоєння вченого звання доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.
  • Визнати практичне заняття Гнутової Н.П., старшого викладача, як таке, що проведене на високому професійному рівні та відповідає вимогам щодо кваліфікації науково-педагогічного працівника. Рекомендувати Гнутову Наталію Павлівну до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади старшого викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.
  • Визнати семінарське заняття Пітенко Сергія Леонідовича, викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, як таке, що проведене на високому професійному рівні, відповідає вимогам щодо кваліфікації науково-педагогічного працівника. Рекомендувати Пітенко Сергія Леонідовича до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.
  • Інформацію про підготовку до передзахисту бакалаврських робіт студентів 4 курсу взяти до відома.
  • Інформацію про підготовку до міжнародної конференції «Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики» (12-13 травня 2021 року) взяти до відома.
  • Інформацію про підготовку до дня відкритих дверей Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту взяти до відома.