19 травня 2021 р.

Засідання кафедри №7 від 19.05.2021 року

Порядок денний:

1. Затвердження білетів вступних випробувань
  2. Затвердження переліку вибіркових дисциплін для студентів другого (магістерського) рівня освіти.
  3. Затвердження обраної форми проведення атестації для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт, освітньої програми Фізичне виховання форма навчання денна група ФВб-1-18-4.0д.
  4. Обговорення та рекомендація кандидатур до вступу в аспірантуру за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт денної форми навчання у 2021 році.
  5. Різне.

Проект рішення:

1. Затвердити білети вступних випробувань.
  2. Затвердити перелік вибіркових дисциплін для студентів другого (магістерського) рівня освіти.
  3. Затвердити обрану форму проведення атестації для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт, освітньої програми Фізичне виховання форма навчання денна група ФВб-1-18-4.0д.
  4. Рекомендувати Вченій раді Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка до вступу в аспірантуру Кулакова Богдана Сергійовича, Сову Володимира Миколайовича за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт денної форми навчання.