12 листопада 2021 р.

№ 12 від 12.11.2021 р.

Порядок денний.

1. Про якість проведення занять зі студентами в умовах дистанційного навчання
  2. Затвердження результатів експертизи ЕНК:

- Методологія підготовки дисертаційної роботи у галузі фізичної культури і спорту (1-2 курс, АСП), автори: Латишев М.В., Сушко Р.О.;

- Практикум з рухливих ігор (2-3 курс, ФВ, денна), автор: Співак М.Л.

1. Про затвердження тем магістерських робіт студентів 5 курсу освітньо-професійної програми 017.00.01 Фізичне виховання.
  2. Про підготовку до передзахисту магістерських робіт студентів 6 курсу освітньо-професійної програми 017.00.01 Фізичне виховання.
  3. Про підготовку до IX Всеукраїнської конференції «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань).
  4. Про реалізацію заходів згідно плану профорієнтаційної роботи кафедри

Проект рішення:

1. Інформацію щодо якості проведення занять зі студентами в умовах дистанційного навчання взяти до відома.
  2. Затвердити результати експертизи та рекомендувати на сертифікацію ЕНК:

- Практикум з рухливих ігор (2-3 курс, ФВ, денна), автор: Співак М.Л.

1. Затвердити теми магістерських робіт студентів 5 курсу освітньо-професійної програми 017.00.01 Фізичне виховання.
  2. Інформацію про підготовку до передзахисту магістерських робіт студентів 6 курсу освітньо-професійної програми 017.00.01 Фізичне виховання взяти до відома.
  3. Інформацію про підготовку до IX Всеукраїнської конференції «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань) взяти до відома.
  4. Інформацію про реалізацію заходів згідно плану профорієнтаційної роботи кафедри взяти до відома.