15 листопада 2021 р.

№13 від 15.11.2021 р.

Розширене засідання кафедри спорту та фітнесу, кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології)

Порядок денний:

1. Затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів 1 року навчання (Кулаков Б., Романюк М.).

Проект рішення:

1. Рекомендувати тему дисертаційної роботи Кулакова Б. «Формування стресостійкості єдиноборців на етапі спеціалізованої базової підготовки», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді факультету із урахуванням зауважень та пропозицій.
  2. Рекомендувати тему дисертаційної роботи Романюка М. «Система відбору юних футболістів з урахуванням психологічних характеристик», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді факультету із урахуванням зауважень та пропозицій.