Студентська конференція «Класичні та новітні засоби фізичної терапії в реабілітації пацієнтів з хворобами внутрішніх органів»

21 травня 2020 р. у рамках Фестивалю науки – 2020 кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології (завідувач – доктор медичних наук, професор В.М. Савченко) проведено студентську конференцію "Класичні та новітні засоби фізичної терапії в реабілітації пацієнтів з хворобами внутрішніх органів" у режимі онлайн-зустрічі в Hangouts Meet.

Ведуча конференції – кандидат біологічних наук, доцент Тимчик Олеся Володимирівна. На конференції були присутні студенти 1-4 курсів спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія». Заслухано 9 наукових доповідей студентів: Дем’янчук Катерини (керівник – Харченко Г.Д.), Саюк Ангеліни (керівник – Неведомська Є.О.), Ночного Валентина (керівник – Неведомська Є.О.), Поліщук Валентини (керівник – Харченко Г.Д.), Данілевського Нікіти (керівник – Омері І.Д.), Курзи Анни (керівник – Тимчик О.В.), Джапарідзе Єлізавети (керівник – Тимчик О.В.), Руденко Дар’ї (керівник – Омері І.Д.), Щербій Евеліни (керівник – Омері І.Д.). Після кожної доповіді відбувалися обговорення та дискусії!

Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших успішних наукових кроків нашим студентам!