kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

Опитування студентів щодо їхніх знань про покращення спортивних досягнень

Для студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту в Google-формі створено Опитувальник щодо їхніх знань про покращення спортивних досягнень та власний досвід.

Метою опитування є виявлення знань студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про власний досвід щодо покращення спортивних досягень, про вплив анаболічних стероїдів на організм та попередження їхнього вживання молодими спортсменами.

З 16 лютого 2020 року розпочалося опитування студентів, яке буде тривати до 1 березня 2021 року.

Після цього буде узагальнено одержані дані і про результати дослідження буде створено Звіт-презентація для студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту, яку буде представлено на засіданні наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я». Керівник наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» – Неведомська Є.О.