Засідання наукового гуртка (10.12.2021)

10 грудня 2021 року студенти академічної групи ФТЕб-1-21-4.0д: Тіманова Дар’я, Пуремчук Анастасія, Сілонова Олександра, Абдуашитова Дар’я, які брали участь у науковій роботі гуртка «Гармонія здоров’я» щодо виявлення знань студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про вакцини та їхнього ставлення до вакцинації в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 за допомогою розробленого Опитувальника в Google-формі виступили на ІX Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань) з Доповідями під час роботи Секція 3 «Здоров’я людини та сучасні виклики. Фізична реабілітація та ерготерапія»

:

• Стан вакцинації студентської молоді проти Сovid-19 та їхнє ставлення до неї (Дар’я Абдурашитова*, Дар’я Тіманова, студентки групи ФТЕб-1-21-4.0д кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Київського університету імені Бориса Грінченка).
  • Дослідження стану обізнаності студентської молоді про механізм дії новітньої мРНК-вакцини проти Сovid-19 (Анастасія Пуремчук*,  Сілонова Олександра*, студентки групи ФТЕб-1-21-4.0д кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Київського університету імені Бориса Грінченка).

З Доповіддю під час роботи Секції 2 «Спорт у ХХІ столітті: тенденції розвитку та підготовки спортсменів» виступила Сребранець Аліна, студентка академічної групи ФТЕб-1-20-4.0д:

• Ставлення студентської молоді до застосування анаболічних стероїдів спортсменами (Аліна Сребранець*, студентка групи ФТЕб-1-20-4.0д кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Київського університету імені Бориса Грінченка).