Здоров’я людини та сучасні виклики (засідання наукового гуртка)

10 лютого 2022 року відбулося засідання наукового гуртка «Гармонія здоров'я» на тему: «Здоров’я людини та сучасні виклики».

Мета засідання – сформувати у студентської молоді усвідомлення необхідності вакцинації проти Covid-19. Студенти академічної групи ФТЕб-1-21-4.0д прослухали доповіді, в яких був поданий узагальнений матеріал опитування студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту нашого Університету, яке було проведено протягом листопада 2021 року.

З доповідями виступили:

• Дар’я Абдурашитова, Дар’я Тіманова (студентки групи ФТЕб-1-21-4.0д) "Стан вакцинації студентської молоді проти Сovid-19 та їхнє ставлення до неї".
  • Анастасія Пуремчук,  Сілонова Олександра (студентки групи ФТЕб-1-21-4.0д) "Дослідження стану обізнаності  студентської молоді про механізм дії новітньої мРНК-вакцини  проти Сovid-19".

Сподіваємося, що роз’яснювальна  робота у вищих навчальних закладах допоможе студентській молоді усвідомити, що лише вакцинація населення нашої країни є ефективним способом подолання пандемії Covid-19.