Засідання наукового гуртка «Гармонія здоров’я» (01.05.2023)

Студенти 1 курсу академічних груп ФТЕб-1-22-4.0д і ФВб-1-22-4.0д Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту протягом 24.04.-28.04.2023 р. відповіли на запитання Опитувальника щодо їхніх знань про допінги у спорті. Опитувальник було створено в Google-формі, а опитування студентів проводилося анонімно.

Мета опитування полягала у виявленні знань першокурсників Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про вплив допінгів на організм спортсмена, ставлення до використання допінгів та в попередженні вживання молодими людьми допінгів для досягнення спортивних успіхів.

01 травня 2023 року було узагальнено одержані дані і результати дослідження було подано у вигляді Звіту-презентації для студентів цих академічних груп. Крім того, студенти прослухали доповіді відповідно цієї теми, підготовлені їхніми одногрупниками. З доповідями виступили Єгор Зимарков (ФТЕб-1-22-4.0д), Софія Годун (ФВб-1-22-4.0д), Тетяна Дорофеєва (ФВб-1-22-4.0д), Вікторія Ковальчук (ФВб-1-22-4.0д), Аліна Філіпченкова (ФВб-1-22-4.0д), Єкатерина Хоменко (ФВб-1-22-4.0д).

Після цього було проведено обговорення проблеми вживання допінгів спортсменами. Сподіваємося, що першокурсники зроблять правильні висновки після одержаної інформації.

Керівник наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» – Євгенія Неведомська.