Участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів

Студенти кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології взяли заочну участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО ОБРАЗУ ЖИТТЯ В МОЛОДІ» (м. Одеса, 29 вересня – 1жовтня 2017 року):

• Кадун К. О., студентка ФРб-1-16-4.0д Доповідь: «Фізична реабілітація наркозалежних»;
  • Буко А. Я., студентка ФРб-1-16-4.0д Доповідь: «Фізична реабілітація спортсменів, постраждалих від вживання анаболічних стероїдів»

Керівник наукових досліджень і доповідей - Неведомська Євгенія Олексіївна, доцент, канд. пед. наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології