kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

І етап реалізації міжкафедрального проекту між кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту і кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту

У листопаді 2017 року розпочалася реалізація міжкафедрального проекту між кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту і кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Тема проекту: Порівняльний аналіз фізичної працездатності, психофізіологічних особливостей та рівня здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

Розпочато І етап реалізації Проекту: визначення фізичної працездатності першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

У робочу групу від кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту входять:

• Бісмак Олена Василівна – завідувач кафедри, кандидатнаук з фізичного виховання і спорту, доцент
  • Неведомська Євгенія Олексіївна – доцент, кандидат педагогічних наук, доцент
  • Тимчик Олеся Володимирівна – кандидат біологічних наук, доцент