kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

І науково-практична конференція «Дослідження, результати, перспективи»

01 лютого 2018 року відбулася І науково-практична конференція «Дослідження, результати, перспективи» Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Викладачі нашої кафедри виступили з доповідями щодо виконання програми наукового дослідження.

Доповіді робочих груп, які проводили наукове дослідження:

• Бісмак О.В., Сегеда Т.П., Рижковський В.О. «Оцінка функціонального стану кардіореспіраторної системи студентів СМГ із різними захворюваннями»
  • Яценко С.П., Харченко Г.Д. «Оцінка фізичного розвитку студентів Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та Інституту філології»
  • Бісмак О.В., Неведомська Є.О., Тимчик О.В., Полковенко О.В. «Порівняльний аналіз фізичної, психофізіологічної працездатності та рівня здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту».