kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

Звіт щодо реалізації міжкафедрального проекту

15 травня 2018 року під час секційної сесії «Фізична терапія та ерготерапія, біомеханіка, фізіологія спорту» (модератор О.В. Бісмак, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології) у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров'я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики» було подано звіт щодо реалізації міжкафедрального проекту між кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Робоча група: Бісмак О.В., Неведомська Є.О., Тимчик О.В., Полковенко О.В.

Доповідач - Тимчик О.В.

Висновки дослідження: Студенти першокурсники вищого навчального закладу мають переважно середній, вище середнього та високий рівні фізичного стану за О.А. Пироговою, які сумарно зустрічаються в 87,7% випадів.

П’ята частина (22,3%) студентів мають нижче середнього та низький рівні фізичного стану, що потребує індивідуального підходу до складання програм фізичної підготовки.

Встановлено переважання фізичного стану студентів, які були шульгами, порівняно з правшами.

Студенти першокурсники, які навчаються за напрямком підготовки «Фізичне виховання та спорт» мають найбільш розвинутий фізичний стан – серед них виявляється найбільша кількість (40,0%; 14 випадків із 35) високого рівня фізичного стану.