Секційна сесія «Фізична терапія та ерготерапія. Біомеханіка, фізіологія спорту»

15 травня 2018 року на Факультеті здоров'я, фізичного виховання іспортуКиївського університету імені Бориса Грінченка відбулась Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров'я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики».

Після пленарного засідання конференції викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології продовжили роботу на секційній сесії:

«Фізична терапія та ерготерапія. Біомеханіка, фізіологіяспорту» (модератор О.В. Бісмак, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології).

Під час секційної сесії виступили викладачі кафедри:

• В.О. Рижковський «Фізична реабілітація у відновному лікуванні хворих на хронічну виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки».
  • ·О.В. Тимчик, О.В. Бісмак, Неведомська Є.О., Полковенко О.В., В.М. Савченко «Рівень фізичного стану студентів-першокурсників вищого навчального закладу залежно від напряму підготовки».
  • ·С.П. Яценко, Г.Д. Харченко «Оцінка фізичного розвитку студентів жіночої статі вищого навчального закладу залежно від напрямку навчання».

Під час секційної сесії виступили з доповідями студенти – члени наукового гуртка «Гармонія здоров’я»:

• ЯцевськийБогдан «Kinesiotherapy is a non-surgical method of restoring the vertebral column» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – Є.О. Неведомська)
  • СаюкАнгеліна«Методкінезіотейпуваннявреабілітаціїліктьовогосуглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – Є.О. Неведомська)
  • ФортинськийТарас, ЩербійЕвеліна-Любов«Реабілітаціяспортсменівпіслятравмуванняколінногосуглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – О.В. Тимчик)
  • РуденкоДар’я«Ігротерапіяприреабілітаціїплечовогосуглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – Є.О. Неведомська)
  • МельникВікторія «Робототехнікавреабілітаціїприпарезахверхньоїкінцівки» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – Є.О. Неведомська)
  • ПоліщукВалентина«Сучасніметодиреабілітаціїприураженняхкульшовогосуглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – Є.О. Неведомська)
  • Дем’янчук Катерина «Причини травмування колінного суглоба та його реабілітація» (ФТЕб-1-17-4.0д) (керівник – Є.О. Неведомська).