Методика оцінки індивідуального біологічного віку

01 листопада 2018 р. відбулося засідання наукового гуртка «Гармонія здоров’я».

Тема засідання: Методика оцінки індивідуального біологічного віку.

Ведуча засідання: Неведомська Є.О., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

На цьому засіданні наукового гуртка були присутні студенти 1 курсу – майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти (ФТЕб-1-18-4.0д).

На початку засідання студенти встановили і проранжували свої особистісні життєві цінності у порядку їхньої значущості. Під час засідання обговорювалися питання здоров’я, від чого воно залежить, яка частка зусиль самої людини для його формування і збереження. Цікавим було анкетування «Чи цінуєте Ви своє здоров'я?» та його результати.

Студенти ознайомилися з поняттями «хронологічний вік» та «біологічний вік» та методикою дослідження біологічного віку людини. За допомогою цієї методики студенти встановили, чи відповідає їхній хронологічний вік власному біологічному віку.

Сподіваємося, що наші студенти ще раз переконалися, що важливо дбати про своє здоров’я з юнацьких років.