kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

Виставка «Всесвіт тіла»

15 жовтня 2019 р. студенти та викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту відвідали всесвітньо відому виставку BODY WORLDS — «Всесвіт тіла». На прикладах «живих» експонатів студенти змогли простежити всі зміни та процеси фізичної життєдіяльності, що відбуваються з тілом людини протягом життя, дізнатися про можливості збереження здорового організму протягом усього життя.

BODY WORLDS – «Всесвіт тіла» – це справжні людські тіла, збережені після смерті їхніх власників, методом пластинації – спеціального методу бальзамування і консервації, винайденого німецьким лікарем Ґунтер фон Гаґенсом. Оброблені таким способом тіла зберігають клітинні структури та рельєф мертвих тканин на довгі роки.