Участь у науково-практичному семінарі «Школа реабілітації - 2020»

07 жовтня 2020 р. к.н.ф.в.с., доцент кафедри фізичної реабілітації і біокінезіологіі Харченко Галина Дмитрівна у рамках дисципліни «Преформовані фізичні чинники» та студенти 2 курсу група ФТЕб-1-19-4.0д.  взяли участь у науково-практичному семінарі  «Школа реабілітації - 2020».

Захід організували Всеукраїнська асоціація фізичної медицини, реабілітації і курортології, Українська академія реабілітації і здоров'я людини, Український науково-практичний медичний центр неврології та реабілітації МОЗ України, Школа м'язево-скелетної реабілітації «Орней».

Захід відбувся у рамках виставки Public Health 2020 у Міжнародному виставковому центрі.

Студенти ознайомилися з фізіотерапевтичними апаратами та іншими приладами, прослухали наукові доповіді.