Тренінг «Робота з електронними базами наукової літератури» в рамках роботи наукового гуртка

16 грудня 2020 року в рамках засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» відбувся ТРЕНІНГ для студентів з теми «Робота з електронними базами наукової літератури:  Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, Російської наукової електронної бібліотеки «eLibrary», Web of Science, PEDro, PubMed».

Під час засідання В.М. Савченко, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, докт. мед. наук, професор, ознайомив студентів групи ФТЕб-1-18-4.0д – майбутніх фізичних терапевтів / реабілітологів  з алгоритмом роботи з електронними базами наукової літератури, зокрема Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, Російської наукової електронної бібліотеки «eLibrary», Web of Science, PEDro, PubMed». Студенти апробували запропонований алгоритм.

Викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Омері І.Д., Тимчик О.В., Неведомська Є.О. разом зі студентами апробували запропонований алгоритм.

Уміння працювати з електронними базами наукової літератури дуже важливе під час написання студентами наукових статей, а також курсової роботи, над якою в цьому навчальному році працюють наші третьокурсники.