kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

Участь у Всеукраїнському семінарі «ХХVІІІ Школа Медичної і Фізичної Реабілітації»

22-27 лютого 2021 р. доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Харченко Галина Дмитрівна взяла участь у Всеукраїнському семінарі «ХХVІІІ Школа Медичної і Фізичної Реабілітації. Термальна медицина. Реабілітація після COVID-19 термальними мінеральними водами Закарпаття».

Відвідала ДУ "Науково-практичний Медичний Центр «Реабілітація» МОЗ України; прослухала доповідь про досвід реабілітації хворих термальними лікувальними водами (д.мед.н, професор Лемко І.С.) та доповідь про галотерапію (професор Лемко О.І.); відвідала багатопрофільні санаторії «Боржава» і «Теплиця», в яких є все необхідне, щоб пройти комплексні програми з реабілітації після COVID-19 та отримала досвід реабілітаціі пацієнтів після COVID -19.