kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

Засідання наукового гуртка

Для студентів 1 курсу групи ФТЕб-1-20-4.0д Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту в Google-формі створено Опитувальник щодо їхнього ставлення до алкогольних напоїв.

Метою опитування є виявлення знань студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про вплив алкогольних напоїв на організм та попередження їхнього вживання молодими людьми.

Протягом 14 - 16 березня 2021 року тривало анонімне опитування студентів. 22 березня 2021 року було узагальнено одержані дані і результати дослідження було подано у вигляді Звіту-презентації для студентів академічної групи ФТЕб-1-20-4.0д Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту. Після перегляду Звіту-презентації було проведено обговорення проблеми вживання алкогольних напоїв молодими людьми.