Участь у вебінарі «Налаштування режиму роботи з групами та термінів виконання завдань для груп»

12 квітня 2021 року викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Олеся Володимирівна Тимчик та Євгенія Олексіївна Неведомська взяли участь у вебінарі «Налаштування режиму роботи з групами та термінів виконання завдань для груп» із серії вебінарів «Підвищення ефективності використання ЕНК».

Мета вебінару – підвищити ефективність використання електронних навчальних курсів (ЕНК) викладачами Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікер вебінару Терлецька Тетяна Сергіївна, молодший науковий співробітник Центру технологій дистанційного навчання Київського університету імені Бориса Грінченка, висвітлила такі питання:

• Налаштування роботи з групами в ЕНК.
  • Створення підгруп.
  • Перевизначення термінів у різних діяльностях.
  • Групова робота в завданнях.

Дякуємо Науково-дослідній лабораторії інформатизації освіти нашого Університету та спікеру вебінару Тетяні Сергіївні за сприяння процесу інформатизації Університету на основі сучасних цифрових технологій.