Участь у вебінарі «Використання діяльності "Взаємооцінювання" (Р2Р, синхронний режим)»

13 квітня 2021 року викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Іващенко Сергій Миколайович, Омері Ірина Дмитрівна, Олеся Володимирівна Тимчик та Євгенія Олексіївна Неведомська взяли участь у вебінарі «Використання діяльності "Взаємооцінювання" (Р2Р, синхронний режим)» із серії вебінарів «Підвищення ефективності використання ЕНК».

Мета вебінару – підвищити ефективність використання електронних навчальних курсів (ЕНК) викладачами Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікер вебінару Варченко-Троценко Лілія Олександрівна, кандидат педагогічних наук, науковий співробітник Центру технологій дистанційного навчання Київського університету імені Бориса Грінченка, висвітлила такі питання:

• Доцільність використання діяльності "Взаємооцінювання" (Р2Р, синхронний режим) у роботі зі студентами в ЕНК.
  • Поняття «пірінгове оцінювання» та його використання у навчальній діяльності.
  • Особливості та принципи діяльності "Взаємооцінювання".
  • Алгоритм налаштування ресурсу "Взаємооцінювання" в ЕНК.
  • Після Теоретичного блоку було Практичне заняття для викладачів, які відчули себе в ролі студента.
  • Наприкінці вебінару було обговорення одержаних знань та практичних навичок.

Дякуємо Науково-дослідній лабораторії інформатизації освіти нашого Університету та спікеру вебінару Лілії Олександрівні за сприяння процесу інформатизації Університету на основі сучасних цифрових технологій та допомогу викладачам у впровадженні інноваційних педагогічних технологій в електронні навчальні курси.