Участь в онлайн-семінарі для кураторів «Особливості застосування технік самозцілення: збереження здоров’я в умовах пандемії»

18 травня 2021 року викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології взяли участь в онлайн-семінарі для кураторів «Особливості застосування технік самозцілення: збереження здоров’я в умовах пандемії».

Мета семінару – підняти проблему збереження здоров’я в умовах пандемії власними зусиллями.

Спікер семінару Тетяна Олександрівна Саврасова-В'юн, кандидат психологічних наук, доцент, заступник з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка висвітлила суть декількох методик, які всі присутні застосували під час семінару. Дякуємо організаторам семінару та спікеру Тетяні Олександрівні за підняття такої актуальної проблеми під час пандемії та душевний настрій під час семінару!