Участь у онлайн-вебінарі «Травми колінного суглоба: діагностика та лікування»

20 травня 2021 року викладачі та студенти кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології взяли участь у онлайн-вебінарі «ТРАВМИ КОЛІННОГО СУГЛОБА: ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ».

Спiкер: Блонський Роман Іванович, доктор медичних наук, провідний науковий співробітник ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України", провідний науковий співробітник клініки спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Президент асоціації спортивної медицини України (ASMU). Діючий член Всесвітньої асоціації ортопедів-травматологів (SICOT) та Європейської асоціації спортивної травматології та артроскопії (ESSKA).

У процесі вебінару було висвітлено такі питання:

- діагностика та лікування травм меніска,

- діагностика та лікування пошкоджень хряща,

- діагностика та лікування пошкоджень хрестоподібних зв'язок колінного суглоба,

- фізіотерапія у лікуванні травм колінного суглоба.

За бажанням можна було одержати сертифікат: 5 балів БПР (пiсля тестування).

Щиро дякуємо лікарю Роману Івановичу за  цікаво проведену Лекцію та організатору вебінару – ГО «Асоціація спортивної медицини України» за можливість наших студентів – майбутніх фізичних терапевтів і викладачів кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології долучитися до пізнання таких актуальних тем.