Засідання наукового гуртка "Гармонія здоров'я"

Для студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту в Google-формі створено Опитувальник щодо їхньої обізнаності та ставлення до вакцинації проти COVID-19: https://docs.google.com/forms/d/1Nxv-EbO5N1M2kd2hYBs3dbwSX1W684rtOzfhGNEooL8/edit

Метою опитування є виявлення знань студентів Факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту про вакцини та їхнього ставлення до вакцинації в умовах пандемії,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З 8 листопада 2021 року розпочалося опитування студентів, яке буде тривати до 19 листопада 2021 року.

Після цього буде узагальнено одержані дані і результати дослідження увійдуть у Доповіді студентів академічної групи ФТЕб-1-21-4.0д:

• Тіманова Дар’я;
  • Пуремчук Анастасія;
  • Сілонова Олександра;
  • Богдан Дар’я;
  • Максим Голобородий;
  • Містюкова Світлана;
  • Абдурашитова Дар’я.

З доповідями зазначені студенти виступлять на IX Всеукраїнській конференції «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ, СПОРТ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ» 10 грудня 2021 року (секція «Здоров’я людини та сучасні виклики. Фізична реабілітація та ерготерапія»)

Керівник наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» – Є.О. Неведомська.