Участь у майстер-класі «Вогнегасник для куратора: запобігання емоційного вигорання»

31 січня 2022 р. куратори кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Неведомська Є.О. та Яценко С.П. взяли участь у практичному майстер-класі «Вогнегасник для куратора: запобігання емоційного вигорання», проведений Марією Валеріївною Вижва, методистом Міжнародної програми з лідерства (International Servant Leadership Program) та НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

Під час майстер-класу оговорили поняття «емоційне вигорання», ймовірні причини цього явища. Учасники пройшли Анкетування «Характерні особливості особистісного щоденного буття», після чого у групах обговорили проблему та запропонували власні ідеї щодо подолання  емоційного вигорання.

Учасники опрацювали та обговорили питання «Руйнування балансу між роботою та особистим життям».Наприкінці майстер-класу учасники одержали поради як себе розвантажити,  що робити, аби уникнути емоційного вигорання або подолати його.

Дякуємо за майстер-клас і дієві поради від Марії Валеріївни Вижва, за можливість рефлексії й обміну думками!