kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

Участь у спортивно-патріотичних змаганнях

Протягом І семестру серед команд вищих навчальних закладів м. Києва з метою популяризації серед студентської молоді військово-прикладних та спортивно-технічних видів спорту відбувалисявійськово-спортивні змагання «Захисник України», присвячені Дню Збройних Сил України.

Змагання проходили на навчально-спортивних базах Київського міського Товариства сприяння обороні України та вищих навчальних закладів м. Києва.Команда Київського університету імені Бориса Грінченка посіла друге місце.

Співробітник кафедри Цикоза Євгенія брала активну участь у спортивно-військовій грі «Патріот-2016»  в змаганнях з пейнтболу, що відбулися в с. Нові Петрівці (Київська обл.) за підтримки Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та Громадської спілки «Федерація військово-патріотичного хортингу України».

Висловлюємо подяку за організаційну допомогу Цикозі Євгенії, лаборанту кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології!