Науково-теоретична студентська конференція "Роль та місце фахівця з фізичної реабілітації в системі охорони здоров’я населення України"

18 травня 2017 р. на кафедрі фізичної реабілітації та біокінезіології відбулась науково-теоретична студентська конференція "Роль та місце фахівця з фізичної реабілітації в системі охорони здоров’я населення України". Склад журі: Бісмак Олена Василівна, завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент,Тимчик Олеся Володимирівна, кандидат біологічних наук, доцент, Яценко Світлана Петрівна, викладач. Всього було представлено 8 доповідей, з яких було визначено переможцями і нагороджено грамотами та цінними призами: І місце - Кириченко Віталій (3 курс, група ЗЛб-1-14.4.0д ), ІІ місце - Кадун Карина (1 курс, група ЗЛб-1-16.4.0д), ІІІ місце - Покрепа Вікторія (3 курс, Університетський коледж). Всі виступаючі отримали сертифікати учасників конференції. Бажаємо всім студентам подальшого наукового і творчого натхнення!