Контакти

(044) 428-34-32

kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 003-3

Савченко Валентин Михайлович

Тренінг «Фахівець з фізичної терапії очима першокурсника»

8 вересня – Міжнародний день фізичного терапевта, який відзначається в Україні з 2010 року. Цей день дає можливість фахівцям даної сфери підвищити обізнаність широких мас населення про ключову роль реабілітації у підтримці здоров'я і відновлення незалежності людей, що втратили рухові функції внаслідок травм або хвороб.

Фахівці кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології приєдналися до світової спільноти і провели тренінг «Фахівець з фізичної терапії очима першокурсника» для студентів групи ФТЕб-1-17-4.0д.

Тренер – Є.О. Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

Під час тренінгу студенти пізнавали себе та своїх одногрупників та познайомилися з викладачами кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології. Під час неформального, невимушеного і конструктивного спілкування першокурсники ознайомилися з основами своєї майбутньої професії – фізичного терапевта та ерготерапевта. Робота у групах допомогла з’ясувати причини рухових дисфункцій людини, основні цілі фізичної терапії, професійні дії  та особистісні якості фізичного терапевта. Кожний першокурсник розповів, чому вирішив обрати саме цю професію,  про очікування від навчання в нашому Університеті та від майбутньої професійної діяльності. На завершення студенти створили символічне «Дерево професії».

Викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології мають надію, що високий інтелектуальний потенціал наших першокурсників групи ФТЕб-1-17-4.0д і жага до навчання сприятимуть одержанню ними елітної освіти!