Увага! Зміни у структурі Університету з 01.07.2026

Ліквідувати:

  • Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту
  • Факультет права та міжнародних відносин
  • Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

ПІДСТАВА: Рішення Вченої ради Київського столичного університету імені Бориса Грінченка від 23 квітня 2026 року (протокол №4), введено в дію наказом від 23.04.2026 №318

Методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!»

14 листопада 2017 року завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Бісмак О.В. брала участь у методологічному семінарі «Навчання, засноване на дослідженнях. 50% теорії та 50% практики – це можливо!», який проводила доктор Лізи Марі Бленк (США), стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта.

Д-р Ліза Марі Бленк презентувала американський досвід втілення в університетах принципів навчання, заснованого на дослідженнях та реалізації принципу 50% теорії – 50% практики в освітньому процесі університетів США.