kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

День відкритих дверей

12 грудня 2017 р. кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології провела День відкритих дверей.

У заході взяли участь учні 10-11 класів та їх батьки ЗОШ Дніпровського, Деснянського та Оболонського районів м. Києва.

Гості та учасники заходу мали можливість ознайомитися з презентацією спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», презентацією кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, інформацією щодо Правил прийому до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2018 році та отримали відповіді на запитання.

Крім того, викладачі кафедри провели екскурсію по Університету (корпус №1 за адресою: вул. М. Тимошенка, 13-б), показали матеріально-технічну базу Університету (А-студія, спортивна, гімнастична та тренажерна зали, плавальний басейн, Центри компетенцій тощо).

В кінці заходу випускники шкіл взяли участь у цікавій вікторині «Студентське життя очима майбутніх абітурієнтів» та отримали корпоративні призи.