Участь студентів у Міжнародній науково-практичній конференції

15 травня 2018 року члени молодіжного наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» взяли Участь студентів у Міжнародній науково-практичній конференції «ЗДОРОВ’Я, ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ І СПОРТ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ».

Сьогодні наші студенти пройшли ще одну сходинку до вершин науки й самоствердження: виступили з доповідями на секції «Фізична терапія та ерготерапія. Біомеханіка, фізіологія спорту»:

1. Яцевський Богдан «Kinesiotherapy is a non-surgical method of restoring the vertebral column» (ФТЕб-1-17-4.0д)
  2. Саюк Ангеліна «Метод кінезіотейпування в реабілітації ліктьового суглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д)
  3. Фортинський Тарас, Щербій Евеліна-Любов «Реабілітація спортсменів після травмування колінного суглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д)
  4. Руденко Дар’я «Ігротерапія при реабілітації плечового суглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д)
  5. Мельник Вікторія «Робототехніка в реабілітації при парезах верхньої кінцівки» (ФТЕб-1-17-4.0д)
  6. Поліщук Валентина «Сучасні методи реабілітації при ураженнях кульшового суглоба» (ФТЕб-1-17-4.0д)
  7. Дем’янчук Катерина «Причини травмування колінного суглоба та його реабілітація» (ФТЕб-1-17-4.0д).

Бажаємо нашим енергійним студентам, сповнених свіжих мрій і надій, цікавого і насиченого студентського життя, лише від Ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого Ви досягнете в майбутньому!