Доповідь-презентація «Використання наноматеріалів і нанотехнологійв сучасній медицині»

24 травня 2018 року доктор біологічних наук, професор кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Сегеда Тетяна Прокопівна представила доповідь-презентацію на тему: «Використання наноматеріалів і нанотехнологійв сучасній медицині» у рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва».

На заході були присутніми викладачі і студенти кафедр фізичного виховання і педагогіки спорту та фізичної реабілітації та біокінезіології.

У доповіді, яка супроводжувалась презентацією із використанням широкого ілюстративного матеріалу, були висвітлені питання властивостей наноматеріалів, розвитку нанотехнологій у різних галузях сучасного виробництва та використання наноматеріалів і нанотехнологій в медицині.

Виступ був схвально сприйнятий аудиторією та викликав зацікавленість присутніх на заході.