kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

15 квітня 2020 р.

ПРОТОКОЛ № 11

засідання кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

від «15» квітня 2020 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Обговорення відкритих занять викладачів кафедри, які подали документи на конкурс заміщення вакантних посад:
  • на посаду професора кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології доктора медичних наук професора Іващенка С.М.
  • на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології кандидата медичних наук доцента Рідковець Т.Г.
  • на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології кандидата наук з фізичної виховання і спорту доцента Харченко Г.Д.
  • на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології кандидата біологічних наук доцента Тимчик О.В.
  • на посаду старшого викладача кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології викладача Буряк О.Ю.
  • Про борги студентів за навчання.
  • Про успішність студентів
  • Про вступ до магістратури