kfrb.fzfvs@kubg.edu.ua

Савченко Валентин Михайлович

26 травня 2020 р.

ПРОТОКОЛ № 13

засідання кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

від «26» травня 2019 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про порядок голосування.
  • Обрання лічильної комісії.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду професора кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктора медичних наук, професора Іващенка С.М.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, кандидата біологічних наук, доцента Тимчик О.В.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Харченко Г.Д.
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, кандидата медичних наук, доцента Рідковець Т.Г..
  • Про рекомендацію кандидатури для обрання на посаду старшого викладача кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Буряк О.Ю.