12 січня 2021 р.

засідання кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

від 12 січня 2021 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Обговорення звіту декана факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту Лопатенка Г.О.
  • Затвердження делегатів на збори трудового колективу університету.
  • Обрання члена Вченої ради Факультету.
  • Конкурс студентських наукових робіт.
  • Різне

ВИРІШИЛИ:

1. Ухвалити звіт декана факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту Лопатенка Г.О. та визнати роботу факультету задовільною.

2. Затвердити делегатами на Збори трудового колективу університету таких представників кафедри:

• Савченко В.М., завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, професор, доктор медичних наук
  • Іващенко С.М., професор кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор медичних наук
  • Лисенко О.М., професор кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор біологічних наук
  • Неведомська Є.О., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, кандидат педагогічних наук
  • Тимчик О.В., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, кандидат біологічних наук

3. Рекомендувати кандидатуру Іващенка С.М. на заміщення члена Вченої ради Факультету.

4. Оформити заявку-подання студентських наукових робіт студентів 4 курсу на Конкурс студентських наукових робіт.