Контакти

(044) 428-34-32

 kfte.fzfvs@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 003-3

Савченко Валентин Михайлович

22 вересня 2021 р.

ПРОТОКОЛ № 8

засідання кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

від 22 вересня 2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 • Розгляд та затвердження «ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТИВНО СТРУКТУРОВАНОГО ПРАКТИЧНОГО (КЛІНІЧНОГО) ІСПИТУ» для здобувачів ступеня магістра за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія". Доповідач Валентин Савченко, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.
 • Розгляд та затвердження станцій для проведення об'єктивно структурованого практичного (клінічного) іспиту для здобувачів ступеня магістра за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія". Доповідач Валентин Савченко, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.
 • Розгляд та затвердження програми об'єктивно структурованого практичного (клінічного) іспиту для здобувачів ступеня магістра за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія". Доповідач Валентин Савченко, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.
 • Різне.

  УХВАЛИЛИ:
  1.Затвердити «ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТИВНО СТРУКТУРОВАНОГО ПРАКТИЧНОГО (КЛІНІЧНОГО) ІСПИТУ» для здобувачів ступеня магістра за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія".
  2. Затвердити станції для проведення об'єктивно структурованого практичного (клінічного) іспиту для здобувачів ступеня магістра за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія".
  3. Затвердити програми об'єктивно структурованого практичного (клінічного) іспиту для здобувачів ступеня магістра за освітньо-професійною програмою "Фізична терапія” за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія".